Kalinčiakova 27A, 83104 Bratislava, tel.: 02/44456752-54, fax: 02/44456753 
International Cycling Union
AKTUALITY A VÝSLEDKY ZO ZAHRANIČIA
 
Majstrovstvá Európy BMX Elite/Junior Romans, 5.-6.5.2007
 

ME - Európsky Challenge BMX - výsledky

Naši štartovali v kategóriách Cruiser 13/14 Lami František, Valachovič Viktor, Cruiser 15/16 Zmajkovič Matúš, Cruiser 19/29 Peško Marek, Cruiser 30/39 Rojček Pavel, Boy 09 Rojček Adam, Boy 11 Kružliak Lukáš, Boy 13 Tomčo Michal, Boy 14 Klein Juraj, Lami František, Valachovič Viktor, Boy 15 Zmajkovič Matúš, Girl 16 Bednáriková Natália, Boy 16 Papp Marek, Brziak Jaroslav, Women 17+ Achsová Katarína, Men 17/24 Peško Marek.

 

ME Elite/Junior 11. kolo - výsledky  

Z našich štartoval iba Záhorčák Peter, muži elite

 

ME Elite/Junior 12. kolo - výsledky

Z našich štartoval iba Záhorčák Peter, muží elite

 

Výsledková listina ME Elite/Junior - konečné poradie a body po 12 kolách - tu

 

Majstrovstvá Európy BMX Elite/Junior 3. a 4. kolo, Klatovy, 5.-6.5.2007 
 
Kompletné výsledky 3. kola    TU       4. kola    TU
Priebežné poradie po štyroch kolách     TU
 
Výsledky našich:
Milan Krebs, CK Twister Modra, muži elite, 85 pretekárov3. kolo: rozjazdy 1,1,1, 1/8 finále 1, 1/4 finále 6., spolu 20 bodov. 4. kolo: rozjazdy 1,1,2, 1/8 finále 1., 1/4 finále 5., spolu 20 bodov. Priebežné poradie po štyroch kolách: 21. miesto, (predtým 28.)62 bodov.
Peter Záhorčák, BMX Iuventa Bratislava, muži elite, 85 pretekárov3. kolo: rozjazdy 6,5,5 = 5., spolu 4 body, nepostúpil z rozjázd.  4. kolo: 6,7,6 = 7., spolu 2 body, nepostúpil z rozjázd. Priebežné poradie po štyroch kolách: 72. miesto (predtým 77.)10 bodov.
 
Európsky pohár Challenge BMX, 3. a 4. kolo, Klatovy, 5.-6.5.2007
 
Kompletné výsledky 3. kola   TU    4. kola   TU
Priebežné poradie po štyroch kolách    TU
 
Výsledky našich:
Rastislav Pirman, CK Twister Modra, cruiser 19/29,    pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 1,2,DNF, pád a zranenie pravého ramena (odtrhnutý svalový úpon , 7.5. operovaný vo Vojenskej nemocnici, Bratislava) - Rasťo, prajeme Ti skoré uzdravenie.
Marek Peško, CK Twister Modra, muži 17/24, 30 pretekárov3. kolo: rozjazdy 3,1,1, 1/4F 4. 1/2F 7., spolu 17 bodov.  4. kolo: rozjazdy 5,7,7 = 7., nepostúpil z rozjázd, 2 body, priebežné poradie po štyroch kolách: 36. miesto (predtým 60.), 21 bodov.
Marek Papp, BMX Rača, chlapci 15/16, 51 pretekárov3. kolo: rozjazdy 2,3,3, 1/4 finále 4.,  semifinále 4., finále 6., spolu 19 bodov. 4. kolo: rozjazdy 4,3,41/4 finále 4., 1/2 finále 8.(pád), spolu 10 bodov, priebežné poradie po štyroch kolách: 17. miesto (predtým 21.)55 bodov.
Matúš Zmajkovič, CK Twister Modra, chlapci 15/16, 51 pretekárov3. kolo: rozjazdy 7,7,6 = 6., nepostúpil z rozjázd, 3 body. 4. kolo: 4,5,5, 1/4 finále 6., spolu 7 bodov, priebežné poradie po štyroch kolách: 39. miesto (predtým 45.)18 bodov.
Hana Jergušová, BMX Košický Šarkan, dievčatá 15/16, 10 pretekárok. 3. kolo: rozjazdy 4,5,5,= 5., nepostúpila z rozjázd, spolu 4 body. 4. kolo: rozjazdy 4,5,5,= 5., nepostúpila z rozjázd, spolu 4 body, priebežné poradie po 4 kolách 17. miesto, 8 bodov, na 1. a 2. kole neštartovala.
Viktor Valachovič, CK Twister Modra, chlapci 13/14, 47 pretekárov3. kolo: rozjazdy 4,2,6, 1/4 finále 4.,  semifinále 4., finále 4., spolu 19 bodov. 4. kolo: rozjazdy 2,2,2, 1/4 finále 5., spolu 14 bodov, priebežné poradie po štyroch kolách: 7. miesto (predtým 12.)64 bodov.
František Lami, BMX Košický Šarkan, chlapci B13/14, 47 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 5,4,3, 1/4 finále 7., spolu 7 bodov. 4. kolo: rozjazdy 7(pád), 4,4 = 5., nepostúpil z rozjázd, spolu 4 body. Priebežné poradie po 4 kolách: 47. miesto, 11 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
Juraj Klein, BMX Iuventa Bratislava, chlapci 13/14, 47 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 4,4,4, 1/4 finále 5., spolu 8 bodov. 4. kolo: rozjazdy 3,2,5, 1/4 finále 3., semifinále 4., finále 7., spolu 17 bodov, priebežné poradie po štyroch kolách: 29. miesto, 25 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
Martin Tomčo, BMX Košický Šarkan, chlapci B13/14, 47 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 4,5,3, 1/4 finále 7., spolu 7 bodov. 4. kolo: rozjazdy 5,3,5 = 5., nepostúpil z rozjázd, spolu 5 bodov. Priebežné poradie po 4 kolách: 43. miesto, 12 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
Jakub Adásek, ŠK BMX Dunajská Lužná, chlapci 11/12, 43 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 5,5,6 = 5., nepostúpil z rozjázd, spolu 4 body. 4. kolo: rozjazdy 6,5,4 = 5., nepostúpil z rozjázd, spolu 4 body. Priebežné poradie po 4 kolách: 51. miesto, 8 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
Lukáš Kružliak, BMX Podbreziny Lipt. Mikuláš, chlapci 11/12, 43 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 7,7,7 = 7., nepostúpil z rozjázd, spolu 2 body. 4. kolo: rozjazdy 5,4,7 = 5., nepostúpil z rozjázd, spolu 4 body. Priebežné poradie po 4 kolách: 58. miesto, 6 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
Adam Rojček, BMX Podbreziny Lipt. Mikuláš, chlapci 9/10, 28 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 4,7,5 = 5., nepostúpil z rozjázd, spolu 4 body. 4. kolo: rozjazdy 2,2,3, semifinále 6., spolu 11 bodov. Priebežné poradie po 4 kolách: 34. miesto, 15 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
Tomáš Molnár, BMX Iuventa Bratislava, chlapci 9/10, 28 pretekárov. 3. kolo: rozjazdy 3, 3,4, semifinále 8., spolu 7 bodov. 4. kolo: rozjazdy 7,5,5 = 6., nepostúpil z rozjázd, spolu 3 body.  Priebežné poradie po 4 kolách: 41. miesto, 10 bodov, na 1. a 2. kole neštartoval.
 
Majstrovstvá Európy BMX Elite/Junior 1. a 2. kolo, 21.-22.4.2007, Habay-la-Neuve, Belgicko
 
Kompletné výsledky a priebežné poradie po dvoch kolách TU
 
Výsledky našich:
Milan Krebs, muži elite, CK Twister Modra. 1. kolo: rozjazdy 5,4,3, 1/8 finále 5., 2. kolo: rozjazdy 2,3,2, 1/8 finále 5., priebežné poradie po dvoch kolách: 28., 22 bodov, 93 pretekárov v kategórii.
Peter Záhorčák, muži elite, BMX Iuventa Bratislava. 1. kolo: rozjazdy 6, 8(pád),6, 2. kolo: 8,8,7, nepostúpil z rozjázd, priebežné poradie po dvoch kolách: 77., 4 body, 93 pretekárov v kategórii.
 
Európsky pohár Challenge BMX 1. a 2. kolo, 21.-22.4.2007, Habay-la-Neuve, Belgicko
 
Kompletné výsledky a priebežné poradie po dvoch kolách TU
 
Výsledky našich:
Viktor Valachovič, chlapci 13/14, CK Twister Modra. 1. kolo: rozjazdy 2,2,2, 1/4 finále 3.,  semifinále 7., 2. kolo: rozjazdy 3,2,2, 1/4 finále 4., semifinále 7.(pád), priebežné poradie po dvoch kolách: 12., 31 bodov, 52 pretekárov v kategórii.
Matúš Zmajkovič, chlapci 15/16, CK Twister Modra. 1. kolo: rozjazdy 4,5,4, 1/8 finále 8.(pád), 2. kolo: 6,6,6, nepostúpil z rozjázd, priebežné poradie po dvoch kolách: 45., 8 bodov, 65 pretekárov v kategórii.
Marek Papp, chlapci 15/16, BMX Rača. 1. kolo: rozjazdy 3,4,4, 1/8 finále 3., 1/4 finále 4.,  semifinále 7., 2. kolo: rozjazdy 3,3,3, 1/8 finále 8.(pád), priebežné poradie po dvoch kolách: 21., 26 bodov, 65 pretekárov v kategórii.
Marek Peško, muži 17/24, CK Twister Modra. 1. kolo: rozjazdy 6,7(pád),7(pád), nepostúpil z rozjázd, v druhom kole neštartoval pre zranenie, priebežné poradie po dvoch kolách: 60., 2 body, 61 pretekárov v kategórii.
Spracoval: M. Rapčan
 
 
HALOVÉ ME 2007 - 1. a 2. časť ZWOLLE
 
ZAUJÍMAVOSTI          VÝSLEDKY
 
MS - SAO PAULO - 28. - 30. 7. 2006
 
* VÝSLEDKY MS - SUPERÚSPECH: BEDNÁRIKOVÁ BRONZOVÁ
 
Archív 
MS - PARÍŽ - 29. - 31. 7. 2005
* VÝSLEDKY MS - BEDNÁRIKOVÁ PIATA
 
KONEČNÉ PORADIE ME
SERIÁL ME - 5. A 6. KOLO
VOSENDORF (RAK.) 3. - 4. 6. 2005
 
* VÝSLEDKY ME - 5. KOLO
* VÝSLEDKY ME - 6. KOLO
* VÝSLEDKY EUROPEAN CHALLENGE - 4. KOLO
* VÝSLEDKY EUROPEAN CHALLENGE - 5. KOLO
PORADIE ME PO 6. KOLE
PORADIE EUROPEAN CHALLENGE PO 5. KOLE
 
SERIÁL ME - 1. A 2. KOLO
SAINT MAXIME (FR.) 23. - 24. 4. 2005
 
* VÝSLEDKY ME - 1. KOLO
* VÝSLEDKY ME - 2. KOLO
* VÝSLEDKY EUROPEAN CHALLENGE
 
VELKÁ CENA BMX PRAHA 8
PRAHA (ČR) - 17. 4. 2005
* PORADIE ELITE: 1. Lukáš Tamme (ČR) - Author, 2. Milan Krebs (SR) Twister Team, 3. Michal Přibyl (ČR) Haro/Katmar team
Počet návštevníkov: 110686 | Slovenský zväz cyklistiky © 2004-2005  
Návrat na úvod info@cyklistikaszc.sk