Kalinčiakova 27A, 83104 Bratislava, tel.: 02/44456752-54, fax: 02/44456753 
International Cycling Union

VÝSLEDKY SLOVENSKÉHO POHÁRA 2007

* VÝSLEDKY 1. KOLA
* VÝSLEDKY 2. KOLA
* VÝSLEDKY 3. KOLA
* VÝSLEDKY 4. KOLA
* VÝSLEDKY 5. KOLA
* VÝSLEDKY 6. KOLA
* VÝSLEDKY 7. KOLA
* VÝSLEDKY 8. KOLA
* VÝSLEDKY 9. KOLA
* VÝSLEDKY 10. KOLA
 
CELKOVÉ PORADIE
 
ARCHÍV 2006
* VÝSLEDKY 1. KOLA
* VÝSLEDKY 2. KOLA
* VÝSLEDKY 3. KOLA
* VÝSLEDKY 4. KOLA
* VÝSLEDKY 5. KOLA
* VÝSLEDKY 6. KOLA
* VÝSLEDKY 7. KOLA
* VÝSLEDKY 8. KOLA
* VÝSLEDKY 9. KOLA
PORADIE PO 9. KOLE
ARCHÍV 2005
* VÝSLEDKY 1. ČASTI   -   9. 4. RAČA
* VÝSLEDKY 2. ČASTI  -  10. 4. RAČA
* VÝSLEDKY 3. ČASTI  -  16. 4. PÚCHOV
* VÝSLEDKY 4. ČASTI - 17. 4. PÚCHOV
* VÝSLEDKY 5. ČASTI - 21. 5. L. MIKULÁŠ - M-SR
* VÝSLEDKY 6. ČASTI - 22. 5. L. MIKULÁŠ - M-SR DR.
* VÝSLEDKY 7. ČASTI - 11. 6. TRNAVA
* VÝSLEDKY 8. ČASTI - 12. 6. TRNAVA
 
ZÁVER SLOVENSKÉHO POHÁRA
Po víkendových pretekoch 9. a 10. kola Slovenského pohára v bikrose (BMX), ktoré sa uskutočnili na bikrosovej trati BMX klubu Iuventa Bratislava, 17.-18.9., bolo vyhodnotené konečné poradie tejto celoslovenskej 10-kolovej súťaže dospelých a mládeže v bikrose.
Medailové umiestnenia v jednotlivých kategóriách:
juniori a muži: 1. Peter Záhorčák, 557 bodov, BMX Iuventa Bratislava, 2. Daniel Polakovič, 549 bodov, BMX Rača, 3. Milan Pokorný, 503 b., BMX Rača.
cruiser 30r. a viac: 1. Mikuláš Rapčan, 494 b., BMX Rača, 2. František Érsek, 385 b., CK Miloslavov, 3. František Polakovič, 250 b., BMX Rača.
cruiser 15-29r.: 1. Erich Achs, 457 b., BMX Rača, 2. Peter Galanský, 262 b., OKŠK Dunajská Lužná, 3. Martin Kotleba, 230 b., CK Junior Trnava.
cruiser 10-14r.: 1. František Lami, 150 b., BMX Košice, 2. Viktor Valachovič, 149 b., CK Twister Modra, 3. Ján Érsek, 64 b., CK Miloslavov.
15-16 roční: 1. Martin Kotleba, 593 b., CK Junior Trnava, 2. Martin Gregor, 485 b., BMX Iuventa Bratislava, 3. Vladislav Janoška, 450 b., BMX Iuventa Bratislava.
13-14 roční: 1. Jakub Brziak, 597 b., BMX liptovský Mikuláš, 2. Matúš Zmajkovič, 496 b., CK Twister Modra, 3. Natália Bednáriková, 482 b., BMX Liko Bratislava.
11-12 roční: 1. František Lami, 592 b., BMX Košice, 2. Michal Tomčo, 533 b., BMX Košice, 3. Juraj Klein, 513 b., BMX Iuventa Bratislava.
9-10 roční: 1. Jakub Adásek, 629 b., OKŠK Dunajská Lužná, 2. Tomáš Fajnor, 506 b., OKŠK Dunajská Lužná, 3. Tomáš Kupec, 502 b., BMX Košice.
7-8 roční: 1. Adam Rojček, 517 b., BMX Liptovský Mikuláš, 2. Tomáš Molnár, 430 b., BMX IUventa Bratislava, 3. Matej Vozár 425 b., BMX liptovský Mikuláš.
6 roční: 1. Kristína Madarásová, 577 b., CK Junior Trnava, 2. Klaudia Polakovičová, 464 b., BMX Rača, 3. Veronika Mattová, 454 b., BMX Košice
Počet návštevníkov: 110686 | Slovenský zväz cyklistiky © 2004-2005  
Návrat na úvod info@cyklistikaszc.sk