Kalinčiakova 27A, 83104 Bratislava, tel.: 02/44456752-54, fax: 02/44456753 
International Cycling Union
48. ROČNÍK MCP OKOLO SLOVENSKA
ŠTARTOVÁ LISTINA
Hoop CCC Polsat                     Dukla Trenčín
 
1 Slawomir Kohut (Pol)              11 Ján Gaži (Svk)
2 Seweryn Kohut (Pol)               12 Maros Kováč (Svk)
4 Piotr Przydzial (Pol)             13 Ján Šipeky (Svk)
5 Radoslaw Romanik (Pol)            14 Martin Velits (Svk)
6 Plamen Stojanov (Bul)             15 Peter Velits (Svk)
7 Arkadiusz Wojtas (Pol)            16 Daniel Zsombok (Hun)
8 Jaroslaw Zarebski (Pol)
 
ŽP Šport Podbrezová - klub          Slovakia National Team
 
21 Martin Čerepan (Svk)             31 Milan Branický (Svk)
22 Róbert Glajza (Svk)              32 Rastislav Galovič (Svk)
23 Róbert Glovniak (Svk)            33 Dusan Klučka (Svk)
24 Radovan Husár  (Svk)             34 Andrej Lalinský (Svk)
25 Miroslav Keliar (Svk)            35 Robert Mitošinka (Svk)
26 Martin Prázdnovský (Svk)         36 Róbert Nagy (Svk)
27 Marián Hecl (Svk)
28 Ondrej Slobodník  (Svk)
 
Action Ati                          Van Hemert Eurogifts
 
41 Bogdan Bondariev (Ukr)           51 Jeroen Boelen (Ned)
42 Tomasz Brozyna (Pol)             52 Roy Curvers (Ned)
43 Piotr Chmielewski (Pol)          53 Bjorn Hoeben (Ned)
44 Aleksandr Klymenko (Ukr)         54 Kees Jeurissen (Ned)
45 Marcin Lewandowski (Pol)         55 Jos Pronk (Ned)
46 Krzysztof Krzywy (Pol)           56 Raynold Smith (RSA)
47 Kazimierz Stafiej (Pol)          57 Johnny Hoogerland (Ned)
48 Adam Wadecki (Pol)               58 Jelle Van Groezen (Ned)
 
Psk Whirlpool                       Team Comnet Senges
 
61 Ondřej Fadrný (Cze)              71 Stefan Cohnen (Ned)
62 Jan Faltýnek (Cze)               72 Frank Dressler (Ger)
63 Jan Šel  (Cze)                   73 Robert Retschke (Ger)
64 Martin Mareš (Cze)               74 Tjarco Cuppens (Ned)
65 Frantisek Raboň (Cze)            75 Ashley Hutchinson (Aus)
66 Martin Riška (Svk)               76 Uwe Sengewald (Ger)
67 Kamil Vrána (Cze)                78 Karsten Vogel (Ger)
68 Zdeněk Ždímal (Cze)
 
Team Bianchi Nordic                 Sava Kranj
 
81 Glenn Bak  (Den)                 91 Rok Jerse (Slo)
82 Mattias Carlsson (Swe)           92 Vladimir Kerkez (Slo)
83 Jonas Holmkvist (Swe)            94 Boris Premuzic (Slo)
84 Johan Svensson (Swe)             95 Bostjan Rezman (Slo)
85 Kimmo Kananen (Fin)              97 Ivan Sever (Cro)
86 Tobias Lergard (Swe)             98 Uroz Silar  (Slo)
88 Martin Vestby (Nor)
 
National Military Poland            Czech Republic National Team
 
101 Sebastian Jezierski (Pol)       111 Jan Bárta (Cze)
102 Dawid Krupa (Pol)               112 Michal Hrazdíra (Cze)
103 Krzysztof Miara (Pol)           113 Jirí Korbel (Cze)
104 Dariusz Rudnicki (Pol)          114 Petr Lechner (Cze)
105 Sebastian Skiba (Pol)           115 Lukáš Manousek (Cze)
106 Jaroslaw Welniak (Pol)          116 Jan Bejtek (Cze)
107 Mateusz Rybczynski (Pol)        117 Jan Vodehnal (Cze)
108 Dawid Zdzieblko (Pol)
 
Latvia National Team                Grupa Psb
 
121 Aldis Abolins  (Lat)            131 Daniel Czajkowski (Pol)
122 Arturs Ansons (Lat)             132 Daniel Majewski (Pol)
123 Igors Dobrovodkis (Lat)         133 Marek Maliejewski (Pol)
124 Normunds Lasis (Lat)            134 Lukasz Podolski (Pol)
125 Olegs Melehs (Lat)              135 Grzegorz Putek (Pol)
126 Kristis Racenais (Lat)          136 Robert Radosz (Pol)
127 Kalvis Eisaks (Lat)             137 Darek Skoczylas (Pol)
128 Aviksis Saramotsis (Lat)
 
Egypt National Team
 
141 Mahmoud Abbs  (Egy)
142 Mohamed Abdel Aziz (Egy)
143 Nesham Mahmoud (Egy)
144 Ahmed Rashad (Egy)
145 Nesham Abdelmoteb (Egy)
146 Mohamed Elsagher (Egy)
147 Ahmed Ibrahim (Egy)

VÝSLEDKY

25. 8. 2004        prológ    ŽILINA           0,8 km

1. Darek Skoczylas (Pol) Grupa Psb 52 s, 2. Adam Wadecki (Pol) Action Ati +1 s, 3. Raynold Smith (JAR) Van Hemert Eurogifts +2, 4. Normunds Lasis (Lat) Latvia National Team +2, 5. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic +2, 6. Kimmo Kananen (Fin) Team Bianchi Nordic +3, 7. Glenn Bak (Den) Team Bianchi Nordic +3,  8. Dawid Krupa (Pol) National Military Poland +3, 9. Martin Vestby (Nor) Team Bianchi Nordic +3, 10. Tjarco Cuppens (Ned) Team Comnet Senges +3.

26. 8. 2004    okruhy v ŽILINE            171,9 km

1. Jelle Van Groezen (Ned) Van Hemert Eurogifts 4:02,10, 2. Daniel Czajkowski (Pol) Grupa Psb,  3. Plamen Stojanov (Bul) Hoop CCC Polsat, 4. Radovan Husár (Svk) ŽP Sport Podbrezová, 5. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic, 6. Krzysztof Miara (Pol) National Military Poland, 7 Ondřej Fadrný (Cze) Psk Whirlpool, 8. Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop CCC Polsat, 9 Martin Čerepan (Svk) ŽP Šport Podbrezová, 10. Mateusz Rybczynski (Pol) National Military Poland - všetci +2 s.

27. 8. 2004     ŽILINA - KYSUCKÉ NOVÉ MESTO    182 km

1. Martin Riška (Svk) Psk Whirlpool 4:28,23, 2. Martin Prázdnovský (Svk) ŽP Šport Podbrezová,  3. Johan Svensson (Swe) Team Bianchi Nordic, 4. Sebastian Skiba (Pol) National Military Poland, 5. Piotr Chmielewski (Pol) Action Ati, 6 Piotr Przydzial (Pol) Hoop Ccc Polsat, 7. Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop Ccc Polsat, 8. Tomasz Brozyna (Pol) Action Ati, 9. Ivan Sever (Cro) Sava Kranj, 10. Jan Faltýnek (Cze) Psk Whirlpool - všetci čas ako víťaz.

28. 8. 2004     KYSUCKÉ NOVÉ MESTO - MARTIN    106,4 km

1. Adam Wadecki (Pol) Action Ati 2:15,37, 2. Jos Pronk (Ned) Van Hemert Eurogifts, 3. Miroslav Keliar (Svk) ŽP Šport Podbrezová,  4. Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop Ccc Polsat. 5. Krzysztof Miara (Pol) National Military Poland, 6. Slawomir Kohut (Pol) Hoop Ccc Polsat, 7. Martin Velits (Svk) Dukla Trenčín, 8. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic, 9. Johnny Hoogerland (Ned) Van Hemert Eurogifts, 10. Martin Mareš (Cze) Psk Whirlpool - všetci čas ako víťaz.

28. 8. 2004     MARTIN - MARTINSKÉ HOLE, časovka do vrchu    10,7 km

1. Sebastian Skiba (Pol) National Military Poland 29:23, 2. Dawid Krupa (Pol) National Military Poland +1:07, 3. Tomasz Brozyna (Pol) Action Ati +1:14, 4. Kamil Vrána (Cze) Psk Whirlpool +1:15, 5. Piotr Chmielewski (Pol) Action Ati +1:20, 6. Martin Prázdnovský (Svk) ŽP Šport Podbrezová +1:34, 7. Slawomir Kohut (Pol) Hoop Ccc Polsat +1:40, 8. Martin Mareš (Cze) Psk Whirlpool +1:42, 9. Jaroslaw Welniak (Pol) National Military Poland +2:02, 10. Jelle Van Groezen (Ned) Van Hemert Eurogifts+ 2:06 min.

29. 8. 2004      okruhy v MARTINE         115,2 km

1. František Raboň (Cze) Psk Whirlpool 2:28,24, 2. Glenn Bak (Den) Team Bianchi Nordic, 3. Michal Hrazdíra (Cze) Czech Republic National Team,  4. Ján Šipeky (Svk) Dukla Trenčín 5 Aviksis Saramotsis (Lat) Latvia National Team - všetci čas ako víťaz, 6. Marcin Lewandowski (Pol) Action Ati, 7. Robert Retschke (Ger) Team Comnet Senges, 8. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic, 9. Karsten Vogel (Ger) Team Comnet Senges, 10. Kalvis Eisaks (Lat) Latvia National Team -všetci +1:18 min.

 

CELKOVÉ PORADIE

1. Piotr Chmielewski (Pol) Action Ati 13:47,39, 2. Dawid Krupa (Pol) National Military Poland +11, 3. Kamil Vrána (Cze) Psk Whirlpool +20, 4. Martin Mareš (Cze) Psk Whirlpool +38, 5. Slawomir Kohut (Pol) Hoop Ccc Polsat +50, 6. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic +1:39, 7. Miroslav Keliar (Svk) ŽP Šport Podbrezová +1:57, 8. Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop Ccc Polsat +2:15, 9. Róbert Glovniak (Svk) ŽP Šport Podbrezová + 2:17,  10. Uroz Silar (Slo) Sava Kranj +2:23, 11. Jan Bárta (Cze) Czech Republic National Team +2:25, 12. Martin Velits (Svk) Dukla Trenčín +3:00, 13. Krzysztof Krzywy (Pol) Action Ati +3:20, 14. Krzysztof Miara (Pol) National Military Poland +3:25, 15. Adam Wadecki (Pol) Action Ati +3:41 min.

TÍMOVÁ SÚŤAŽ

1. Action Ati 41:24,31, 2. National Military Poland +4:37, 3. PSK Whirlpool +6:30, 4. Hoop Ccc Polsat +8:02, 5 ŽP Šport Podbrezová +8:43, 6. Team Bianchi Nordic +11:43, 7. Van Hemert Eurogifts +12:05, 8. Dukla Trenčín +16:27, 9. Czech Republic National Team +17:38, 10 Latvia National Team +18:43.

BODOVACIA SÚŤAŽ

1. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic 24 b, 2. Frantisšek Raboň (Cze) Psk Whirlpool 16, 3. Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop Ccc Polsat 16 b.

VRCHÁRSKA SÚŤAŽ

1. Sebastian Skiba (Pol) National Military Poland 20 b, 2. Piotr Przydzial (Pol) Hoop Ccc Polsat 15, 3. Tomasz Brozyna (Pol) Action Ati 14 b.

SÚŤAŽ DO 23 ROKOV

1. Martin Mareš (Cze) Psk Whirlpool 13:48,17, 2. Jonas Holmkvist (Swe) Team Bianchi Nordic +1:01, 3. Jan Bárta (Cze) Czech Republic National Team +1.47 min.

Počet návštevníkov: 110686 | Slovenský zväz cyklistiky © 2004-2005  
Návrat na úvod info@cyklistikaszc.sk